Pielęgniarka specj. anestezjologiczna

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży zatrudni do pracy w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym od dnia 01.10.2020 r. pielęgniarki z ukończoną specjalizacją, kursem kwalifikacyjnym lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Kontakt: tel. 86 216 28 20 CV prosimy kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fizjoterapeuta, Technik Farmacji, Psycholog, Logopeda

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży zatrudni do pracy w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym od dnia 01.10.2020 r. pracowników na stanowiska: mgr fizjoterapii w wymiarze ¾ etatu , technika farmacji w wymiarze co najmniej 1 etatu, psychologa w wymiarze 16 godzin tygodniowo, logopedę w wymiarze 2 godzin tygodniowo oraz opiekunów medycznych. Kontakt: tel. 86 216 28 20 CV prosimy kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pielęgniarki

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży zatrudni do pracy w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym od dnia 01.10.2020 r. pielęgniarki z ukończoną specjalizacją, kursem kwalifikacyjnym lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie: opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych lub pielęgniarstwa zachowawczego lub środowiskowego lub geriatrycznego lub opieki paliatywnej. Kontakt: tel. 86 216 28 20 CV prosimy kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lekarze

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży zatrudni do pracy w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym od dnia 01.10.2020 r. lekarzy ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji w dziedzinach: chorób wewnętrznych , medycyny ogólnej lub geriatrii, neurologii, psychiatrii. Kontakt: tel. 86 216 28 20 CV prosimy kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.