OGŁOSZENIE O PRACĘ

Praca: Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży zatrudni Specjalistę Psychoterapii Uzależnień lub osobę w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu w ramach umowy zlecenia.

Preferowane:

  • wykształcenie wyższe;
  • certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień wydany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych lub Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii;
  • minimum 2 lata doświadczenia;
  • umiejętność pracy grupowej i indywidualnej;
  • dyspozycyjność;

Opis stanowiska:

  • rozpoznawanie źródeł trudności i podejmowanie odpowiednich działań profilaktycznych;
  • formułowanie diagnozy problemowej stanowiącej podstawę do zaplanowania oddziaływań terapeutycznych;
  • prowadzenie psychoterapii indywidualnej i grupowej pacjenta uzależnionego;
  • doskonalenie własnych kwalifikacji poprzez uczestnictwo w różnych formach doskonalenia
    i samokształcenia.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;

Ofertę (CV + list motywacyjny) proszę składać do dnia 30 listopada 2017 r. do godziny 900
w Sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży, ul. Rybaki 3.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) prowadzonego przez Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży.